Çözüm Ortaklarımız

Ticimax Bilişim Teknolojileri A.Ş., ağırlıklı olarak e-ticaret yazılımları, özel e-ticaret çözümleri ve tasarım hizmetleri vermek üzere kurulmuştur. Ticimax, güçlü altyapısı ve 15 yılı aşkın tecrübesi ve 100+ uzman personeli ile müşterilerinin e-ticaret alanındaki rekabetlerini güçlendirmesine yardım etmektedir.

Ticimax, aralarında Türkiye’nin en büyük e-ticaret sitelerininde yer aldığı 9000 ‘in üzerinde firmaya e-ticaret altyapı hizmeti sağlamaktadır. Geliştirilen güçlü altyapısı ile kullanıcılarına yalnızca Türkiye’de değil, dünya genelinde satış yapma imkanı sağlamaktadır.

GOSB Teknopark ve BÜDOTEK’te bulunan Ar-Ge merkezlerinde, müşterilerinin e-ticaret alanında başarıyı yakalamaları için devamlı olarak altyapısına yenilikler katmakta ve yazılım güncellemeleri sunmaktadır. Yapmış olduğu ödüllü projeler ile “Başarı Hikayeleri” yaratmış ve kısa zamanda sektörün takip edilen lider firması olmuştur.

Aynı zaman da İstanbul Ataşehir’de bulunan merkez binamız Ticimax Plaza’dan, müşterilerimize Türkiye’de tek olarak 7/24 telefon desteği hizmetini sağlamaktayız.

Bununla birlikte binamızda bulunan akademimizde yine tek olarak uygulamalı e-ticaret eğitimlerini de vermekteyiz. Ticimax sadece e-ticaret yazılım satışı yapmayıp aynı zamanda e-ticaret sektörüne katkı sağlamak amacıyla Türkiye’de tam 50’den fazla ilde toplamda 300 ‘den fazla e-ticaret konferansı, seminer ve binlerce eğitim düzenlemiştir. Üniversitelerde girişimcilik ve e-ticaret dersleri vermenin yanı sıra e-ticaret yapmak isteyen kişi ve kurumlara ücretsiz e-ticaret ve dijital pazarlama eğitimleri vererek birçok kişi ve kurumu e-ticaret ile tanıştırmıştır.

Momenta Kreatif; Kreatif fikirler ve tasarımlar üretmek bizleri heyecanlandırıyor. Her gün daha iyisi için sınırlarını zorlayan bir ajansız.

Her proje yaratıcılık sınırlarını zorlayabileceğimiz yeni bir fırsat.

Başladığımız her proje bizler için yaratıcılık sınırlarımızı zorlayabileceğimiz yeni bir serüven. İnanıyoruz ki ancak bu heyecan ile üretirsek o zaman fark yaratan işler ortaya koyabiliriz.

Momenta Kreatif içerisinde belirli bir maaş sistemimiz yoktur. Bunun yerine sarf ettiğimiz emek ve harcadığımız zaman üzerinden oluşturduğumuz yeni nesil bir ödeme aracı oluşturduk. Böylece her birimiz emeği karşılığında kazanır. 

Momenta bünyesinde kalan tüm karı ise yaratıcı projelerimizi geliştirmek için fon olarak kullanıyoruz.