E-Ticaret Danışmanlığı

Size Yardımcı Dev Kadro

E-ticarete başlarken, sektör ve operasyonlar hakkında bilgisi olmayan herkesin korkusu iyi bir yol haritası nasıl çıkarılır şeklindedir? Akıllara gelen onlarca cevapsız soru, veya bu sorulara alınan yanlış cevaplar, girişimcileri çok sürmeden e-ticaret girişimlerinden vazgeçme fikrini doğurmaktadır. Çünkü her sektörde olduğu gibi e-ticarette de çizilen yanlış yol haritaları yüksek vakit ve nakit kaybı yaşatmaktadır. Hangi domaini seçmeliyim, hangi altyapıyı kullanmalıyım, hangi reklam kanallarında var olmalıyım, en etkili reklamları ve görselleri nasıl üretebilirim? gibi onlarca soruyu sizin yerinize en doğru şekilde cevaplandırıyor ve işletmenizin e-ticaret operasyonları için profesyonel bir yol haritası çıkarıyoruz. Bu danışmanlık hizmeti sayesinde hem profesyonel bir başlangıç yapabilir, hem de firmanızda katma değerli personel masraflarından kurtulmuş olursunuz. Firmamızın kuruluş amacı bir e-ticaret firmasının ihtiyacı olan A’dan Z’ye her şeyi tek bir çatı altında bulabilmeleridir. Firmanızın operasyonlarını başlatmak veya hali hazırda ki e-ticaret operasyonlarını nasıl büyütebileceğimizi görmeniz için bizimle iletişime geçmeniz yeterli.

0 / 2

E-Ticaret altyapınız tecrübeli kadromuzla emin ellerde. Siz günlük işlerinize bakarken ürün yükleme, kampanya yönetimi, sipariş takibi gibi işleri bize bırakın.

0 / 3

Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr, sed diam nonumy eirmod tempor invidunt ut labore et dolore magna aliquyam erat, sed diam voluptua.

0 / 4

Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr, sed diam nonumy eirmod tempor invidunt ut labore et dolore magna aliquyam erat, sed diam voluptua.