E-Ticaret

Değişim Rüzgarına Ayak Uydur

E-Ticaret, özellikle son 10 yılda Dünya’da olduğu gibi ülkemizde de eksponansiyel bir şekilde yukarı yönde gelişim göstermektedir. Teknolojilerin gelişmesi ve rekabetin artması gibi etkenler, e-ticareti her bütçe için başlanabilir bir seviyeye getirmiştir. ROAS Dijital olarak E-Ticaret operasyonlarının ne kadar ciddi operasyonlar olduğunu bilerek bu alanda Türkiye’nin en başarılı ve kaliteli firmaları ile çözüm ortaklığı yapmaktayız. ROAS Dijital, Ticimax Gold Partner firmasıdır ve E-ticaret altyapısı olarak Ticimax çözümlerini önermektedir. Bu sayede yeni başlayan düşük bütçeli bir operasyon için de, yıllardır e-ticaret ile uğraşmış olan büyük ölçekteki firmalar ile de en doğru çözümler ile çalışabilmekteyiz. Özellikle raporlama ,kampanya yönetimi ve tasarım konularında ön plana çıkan Ticimax çözümleri ile ROAS Dijital e-ticaret hikayenizi bir üst seviyeye taşımaya hazır.

0 / 2

Firma operasyonlarınıza en uygun paket seçimi için ücretsiz danışmanlık almak için lütfen bizimle iletişime geçin.

0 / 3

Türkiye’nin öncü e-ticaret altyapı firması Ticimax, yine Türkiye’nin önde gelen firmalarının tercihi olmaktadır. Ticimax’ı tercih eden müşteriler listesini görmek için tıklayın.

0 / 4

Ticimax Entegrasyon çözümleri ile e-ticaret siteniz tüm pazaryerleri ile kolay bir şekilde entegre olur ve operasyonunuzun başarısına yüksek katkı sağlar.

işiniz internette değilse, işiniz kapalıdır

Bill Gates
  • Paylaş
ROAS Dijital, Ticimax Gold Partner Firma olarak size en uygun, ve en doğru paketi seçebilmeniz için gerekli tüm eğitimli ve tecrübeli personele sahip olup, gerek müşteriler, gerek Roas Dijital, gerekse de Ticimax tarafında sıfır mağduriyet ilkesiyle çalışmakta olup tüm projeler sözleşmelere tabiidir.