ROAS DİJİTAL | Ayhan Çorbacıoğlu

2019 yılında Ayhan Çorbacıoğlu tarafından kurulan Roas Dijital, merkezi İzmir’de bulunan birinci sınıf 360° hizmet sunan e-ticaret & dijital pazarlama ajansıdır. Roas Dijital’in misyonu, sektördeki en etkili dijital pazarlama çözümlerini, yüksek temaslı müşteri deneyimini sağlamak, sonuçlar sunmak ve müşteri başarısına, çalışan başarısına ve topluma yeniden yatırım yapmak için karı kullanmaktır.

Roas Dijital’in temel odak noktası, işletmeleri online platformlarda büyütmektir.

Roas Dijital, SEO, ücretli medya, sosyal medya pazarlaması, e-posta pazarlaması, dönüşüm oranı optimizasyonu, Amazon pazarlaması, dijital pr, yaratıcı hizmetler, web sitesi geliştirme ve web sitesi tasarımı dahil olmak üzere çeşitli dijital pazarlama hizmetleri sunar.

Roas Dijital’i diğer firmalardan ayıran şey, hedeflere, öngörmeye, yenilikçi stratejiye ve müşteri başarısına sürekli odaklanmaktır. Roas Dijital’in Premium müşterileri aşağıdakilerden yararlanır

1. Sektörünün en iyisi yaratıcılar tarafından yönlendirilen birleşik bir çapraz kanal pazarlama stratejisi.

2. Haftalık, aylık ve üç ayda bir sunulan düşünce liderliği, uzmanlık ve sektör araştırması, markayı en üst düzeyde tutmak.

3. Nelerin yapıldığını, sonuçları ve yeni belirlenen hedeflere nasıl ulaşılacağını gösteren aylık ve üç aylık iş planları ve strateji.

4. Rekabetçi analiz ve iş verileri üzerine inşa edilmiş, özel yazılım tabanlı ve kaynak tabanlı tahminler.

5. Kesin iş hedeflerine bağlı gösterge tablolarını ve bütçeleri ölçümler.

6. Proje yönetim sistemleri aracılığıyla gerçek zamanlı iletişim. Ticari dikeyler arasında derin entegrasyon.

7. İlişkiler kurmaya, başarıyı kutlamaya, işe yarayanları ölçeklendirmeye, test etmeye, çözümler bulmaya ve yeniden kutlamaya güçlü bir şekilde odaklanmak.

8. Kaliteli hizmet, iletişim ve müşteri başarısı konusunda fanatik.

Roas Dijital nasıl başladı?

Ayhan Çorbacıoğlu, 7 yılı aşkın birleşik sektör deneyimiyle, diğerlerinden daha fazla değer sunan ve müşteriyi gerçekten ilk sıraya koyan bir firma oluşturmak için yola çıktı.

Firma kurucuları ve çalışanları, müşterileri için gereğinden fazla teslimat yaparlarsa, müşteri başarısına zaman ve kaynak yatırırlarsa, her hizmet için en iyi konu uzmanlarını çekerlerse ve çevrimiçi olarak sürekli büyüyen işletmeler için güvenilir bir sistem kurarlarsa, başarıya ulaşacaklarını biliyorlardı.

Roas Dijital’in her büyüklükteki işletmeyle çalıştığı unutulmamalıdır. Amaç, kendi alanlarında 1 numara olan veya sektörlerinde 1 numara olmaya götürülebilecek insanlarla çalışmaktır.

Resume

  • Leverage agile frameworks to provide a robust synopsis for high level overviews.
  • Bring to the table win-win survival strategies to ensure proactive domination.
  • Override the digital divide with additional clickthroughs from DevOps.
  • User generated content in real-time will have multiple touchpoints for offshoring.
  • Organically grow the holistic world view of disruptive innovation via workplace diversity and empowerment.

Roas Dijitali Sosyal Medyada Takip Edin: